Ημερίδα με θέμα: «ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΤΙΣ ΤΠΕ: ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΙΣ ΘΕΤΙΚΕΣ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΥΓΕΙΑΣ», 11/11/2023

Ημερίδα με θέμα: «ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΤΙΣ ΤΠΕ: ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΙΣ ΘΕΤΙΚΕΣ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΥΓΕΙΑΣ» η οποία θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2023. Οι εργασίες της ημερίδας θα πραγματοποιηθούν στην αίθουσα 6 του Παιδαγωγικού Τμήματος Νηπιαγωγών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.
Η ημερίδα διοργανώνεται στο πλαίσιο των Ξενόγλωσσων Μεταπτυχιακών Προγραμμάτων Γ’ Κύκλου και της πράξης με τίτλο «Υποστήριξη Δράσεων Διεθνοποίησης του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων – MIS: 5162213», η οποία  συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο – ΕΚΤ) και  Εθνικούς Πόρους στο πλαίσιο του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση 2014-2020», «ΕΣΠΑ 2014-2020», με επιστημονική υπεύθυνη της πράξης την καθηγήτρια ΠΤΝ κυρία Τζένη Παγγέ.
Επισυνάπτουμε το πρόγραμμα της ημερίδας, καθώς και την πρόσκληση.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε τόσο στα συνημμένα αρχεία όσο και στην  ιστοσελίδα https://ictineducation10.wordpress.com/